ערב בוגרים 20.1

מפגש מיוחד במינו של בוגרי אוניברסיטת בן גוריון התקיים היום (20.1.2016) במרכז לאודר לקידום התעסוקה בנגב.

את האירוע יזמו המרכז לפיתוח קריירה באוניברסיטה בשיתוף מרכז לאודר.

למרכז לאודר הגיעו חברות ותעשיות מובילות בנגב אשר הציעו לבוגרים מסלולי קריירה לפיתוח אופק מקצועי ואישי, ובתוך כך משרות פנויות.

בין החברות ניתן למנות את כיל ישראל, EMC, חותם אזור דרום – נגב, Amdocs, אלטק מקבוצת אלביט מערכות, עלה נגב – נחלת ערן, ECI Telecom, סיגמאביט, יונילור ישראל, הקריה למחקר גרעיני- נגב, manpower, דויטשה טלקום ועמותת יחדיו.

חזונו של נשיא הקונגרס היהודי העולמי, רון לאודר, מי שיזם והגה את הקמת המרכז, הולך וקורם עוד וגידים, בעצם יצירת המפגש שבין הבוגר המועמד לבין המעסיק.

במפגש שכזה עובר המועמד את כל שלבי הראיון ע"י המעסיק במקום. גישה זאת מאפשרת למעסיק והמועסק אפשרות בלתי נדלית להכיר מקרוב אחד את השני.

בתכנית האומנותית הופיעה חבורת "שלופתה", על טהרת בוגרי אוניברסיטת בן גוריון, ועל הצד האקדמי ניצח פרופסור יניב פוריה, שהציג את המגמות העתידיות של ענף התיירות, בדגש על השינויים הצפויים שישפיעו על הצרכנים.

ראוי לציין כי מרכז לאודר, בשיתוף אוניברסיטת בן גוריון, העמיד בראש סדר העדיפויות שלו את המטרה להפגיש בין המועמד למעסיק ולהבטיח ככל שניתו ליצור את האינטרקציה הנכונה על מנת שזה יקבל את הג'וב הראוי, ולאפשר לו אופק התפתחות במציאת מקום תעסוקה הולם לצד האפשרות לקבוע את ביתו בעתיד הנגב.

אולי יעניין אותך...